Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

 

 

 

Vizyonumuz;  


  Kaliteli, temiz,sağlıklı,güvenilir bir şirket olmanın verdiği huzurla DILSAN TOPLU YEMEK HIZMETLERI  için yemek  sadece doyum araçı olmamak ile birlikte , damak tadı ve zevkidir.

Bu sebeptendir ki sunduğumuz değerler açısından  hijyenik, lezzetli,zengin ürün çeşitlerimizle  evinizdeki gibi  güvenli ve huzurlu beslenmeyi ulaştırır.

Şirketimiz profesyonel personeli ile birlikte müşterilerimize sağlıklı ve hijyenik bir ortamda ürünlerin üretimini gerçekleştirip  günümüzün modern araç ve ekipmanları ile hazır hale getirmektelerdir. 
Liderlik vasıflarını taşıyan, iletişim ve yeteneği güçlü , değişime ve yeniliklere açık bir hizmet yönetimi, sergilemek bizim yönetim tarzımızdır.          

Misyonumuz   ;

  Amacımız kusursuzu başarmak, sağlıklı yaşamak için sadece karın doyurmayı değil, doğru beslenmeyi hedeflemekteyiz.

Hijyenik, kaliteli ve lezzetli ürettiğimiz yemekler, yetkili personel tarafından hazırlanıp gıda muhendisleri tarafından denetlenerek, servise yakın saatlerde pişirilip mekanınıza taze taze ulaştırılır.

Müşteri istekleri doğrultusunda  ve müşteri beklentilerinin de üstünde, hizmeti zamanında ve en iyi şekilde sunarak müşteri memnuniyetini  en üst düzeye çıkarmayı sağlamak temel gayemizdir.

Dilsan Toplu Yemek Hizmetleri tüm çalışanları ile her zaman güler yüzlü siz değerli dostlarımıza hizmete talip olmaya devam edecektir.

  Copyright 2012 Dilsan Yemek Gıda Ve Turizm San. Tic. Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır.